• تلفن09193375082
  • ایمیلinfo@hojjatparsa.ir
  • آدرستهران - خ دماوند - آموزشگاه موسیقی حجت پارسا
  • ساعتهای آزادهمه روزه 9 صبح - 5 بعدازظهر
  • تلفن09193375082
  • ایمیلinfo@hojjatparsa.ir
  • آدرستهران - خ دماوند - آموزشگاه موسیقی حجت پارسا
  • ساعتهای آزادهمه روزه 9 صبح - 5 بعدازظهر

لیپوماتیک و لیپوساکشن چه تفاوتی دارند؟

در مقایسه با لیپوساکشن سنتی، لیپوماتیک موثرتر است. در مقایسه با سایر روش های حذف چربی مانند لیپوساکشن یا لیپولیز، نتیجه ای کاملا متفاوت و باورنکردنی ایجاد می کند.

سلول های چربی به جای استفاده از گرما یا تشعشع، ابتدا به روشی کاملاً فیزیکی امولسیون می شوند. تخلیه آهسته امولسیون از بدن برای پیکربندی بدن مفید است. برخلاف روش های سنتی لیپوساکشن، این روش بسیار ایمن تر است.
لیپوساکشن وازر و لیپوماتیک هر دو روش های زیبایی برای تجزیه بافت چربی هستند که باید با ساکشن برداشته شوند. لیپوساکشن وازر با شکستن سلول های چربی داخل ناحیه تحت درمان با استفاده از فناوری اولتراسوند عمل می کند.
سایر بافت ها و سلول ها تحت تأثیر قرار نمی گیرند زیرا بافت های مختلف در فرکانس های مختلف ارتعاش می کنند، بنابراین سونوگرافی فقط به سلول های چربی آسیب می زند. برش های کوچکی برای مکش سلول های چربی که توسط امواج اولتراسوند شکسته شده اند ایجاد شده است.
با لیپوساکشن لیپوماتیک، بهترین دکتر لیپوماتیک برش هایی را در ناحیه تحت درمان ایجاد می کند. سپس پزشک تونل هایی را برای رسیدن کانولا به مناطق چربی ایجاد می کند. پس از تکمیل تونل ها، بیهوشی به بیمار تزریق می شود، بنابراین دردی وجود ندارد.
در تکنیک لیپوماتیک از یک کانول برای ارتعاش برای تجزیه محتوای چربی استفاده می‌شود که سپس با مکش خارج می‌شود. این روش با قرار دادن کانول در برش ها عمل می کند و سپس چربی با مکش استخراج می شود.
لیپوماتیک نسبت به سایر روش های مجسمه سازی بدن برتری دارد زیرا:

در نتیجه این فرآیند، سلول های چربی یکنواخت و فاقد شکل توپ مانند می شوند، اما مناطقی که در زیر پوست باقی می مانند نیز متقارن هستند.
لیپوماتیک در مقایسه با سایر روش ها دارای مزایای زیر است:
مزیت لیپوماتیک این است که نسبت به سایر روش ها خطر کمتری برای از بین بردن چربی های اضافی، صرفه جویی در هزینه در این روش و خطر کمتر عفونت دارد. زمان کمتری می برد و بعد از آن هیچ گودی یا سفتی روی پوست ایجاد نمی شود. بهبودی برای بیمار سریعتر است. قابل توجه است که مقدار متوسطی از چربی حذف می شود. چه چیزی بهتر از عدم اسکار باقی خواهد ماند.
نه رگ ها آسیب می بینند و نه قلب. این روش باعث افتادگی پوست نمی شود و حتی آن را سفت می کند. در نتیجه بدون خطر سوختگی وزن کم می کنید و در نتیجه به نتایج طبیعی دست خواهید یافت.
از جمله مزایای این روش کاهش درد است و تجویز بی حسی به صورت موضعی در این جراحی می باشد. نه بخیه و نه برش وجود دارد. از آنجایی که کمتر خسته کننده است و آسیب جزئی به بدن وارد می کند، راحت تر است.
دستگاه های ساکشن چربی را در زیر پوست برآمده نمی کنند و از توزیع یکنواخت چربی در زیر پوست اطمینان حاصل می کنند. جراحی ایمن و ساده انجام می شود. لیپوساکشن و شکم روش های دائمی هستند.
تاکنون هیچ موردی از آمبولی چربی گزارش نشده است. درمان شامل بستری شدن نیست و بیمار پس از درمان مرخص می شود.

آیا لیپوپروتئین ها و بارداری ناسازگار هستند؟

برخی از افرادی که به انجام لیپوماتیک فکر می کنند، نگران این هستند که در آینده باردار نشوند. با این حال، این نگرانی غیرضروری است زیرا بارداری تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

مردم بر این باورند که پس از تخلیه چربی شکم، پوست خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد و رسیدگی به آن بسیار دشوار می شود، که این یک افسانه است.
علاوه بر این، باید توجه داشته باشید که لیپوماتیک می تواند پوست را بلند کند، به همین دلیل است که پوست نمی افتد و آویزان نمی شود، اما این به این معنی نیست که پوست کمتر الاستیک می شود.
پس از انجام لیپوماتیک در الو پزشک فرد می تواند به راحتی باردار شود و هیچ خطری برای بارداری وجود ندارد.

بعد از لیپوماتیک از چه غذایی پرهیز کنم؟

محصولات حاوی چربی اشباع شده، مانند اکثر محصولات جانبی حیوانی، غذاهای سرخ شده و فرآوری شده، برای افرادی که جراحی لیپوماتیک انجام داده اند، مناسب نیستند.
بهتر است از مصرف شکر پرهیز کنید زیرا در عواقب جراحی لیپوماتیک به دلیل قند و مواد غذایی شیرین وزن اضافه و وزن کم خواهید کرد.
پس از جراحی لیپوماتیک، افراد باید مصرف نمک خود را برای دو تا چهار ماه محدود کنند. از گوشت هایی مانند بیکن یا سوسیس، گوشت قرمز و ماهی چرب دوری کنید.

بعد از لیپوماتیک چه غذایی بخورم؟

بهترین مواد غذایی برای افرادی که تحت عمل لیپوماتیک قرار گرفته اند شامل سبزیجات و میوه های تازه است. شما باید مطمئن شوید که غذاهای دریایی به همان اندازه که باید در رژیم غذایی شما موجود باشد. مصرف انواع آجیل می تواند فراتر از تصور شما به شما کمک کند.
همچنین از غلات و غلات و همچنین پروتئین های طبیعی مانند مرغ سفید و بوقلمون استفاده کنید. با بذر کتان و روغن زیتون غذای خود را سالم تر کنید.

میزان درد بعد از جراحی لیپوماتیک چقدر است؟

پس از این عمل ممکن است به مدت دو تا چهار روز کمی درد داشته باشید، اما به مرور زمان درد کاهش می یابد. پزشک باید به طور مرتب داروهای مسکن و مسکن تجویز کند.
حداقل تا دو هفته پس از جراحی باید از مصرف آسپرین، ایبوپروفن یا ادویل خودداری کنید. هنگام استفاده از این داروها کبودی بیشتر رخ می دهد.
اگر قصد دارید قبل یا بعد از جراحی از داروهای ضد درد استفاده کنید، باید با جراح خود مشورت کنید تا بدانید آیا این دارو حاوی ترکیباتی است که باعث افزایش خونریزی می شود یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *